News

Powieść Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie. Przeznaczenie bogów już w księgarniach.

gram.pl, 05.09.2018 13:22 2

Wkrótce poznamy zakończenie trylogii.

Pierwsza książka z serii Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie debiutowała w roku 2016. Powieść poświęcona jest przygodom nastoletniego Owena, który pragnie przywrócić swemu ojcu dobre imię. Chłopak chce osiągnąć to dzięki urządzeniu zwanemu Animusem, które pozwala na odtwarzanie wydarzeń z przeszłości. Wraz z grupą innych nastolatków zostaje wplątany w konflikt między Asasynami a Templariuszami. Celem jest odnalezienie trzech fragmentów Trójzębu Edenu. JUż dziś możecie poznać finał historii w ostatnim tomie trylogii - Assassin's Creed: Ostatni Potomkowie. Przeznaczenie bogów.

Dwa fragmenty Trójzębu wpadły w ręce Isaiaha, Templariusza, który postanowił działać na własną rękę. Owen i jego towarzysze nie mogą dopuścić, by człowiek ten zdobył trzeci fragment - inaczej stanie się niepokonany. Aby powstrzymać Isaiaha, Templariusze i Asasyni decydują się połączyć siły.

Owen z pomocą Animusa odtwarza wydarzenia, które miały miejsce ponad tysiąc lat wcześniej, gdy duński wojownik Styrbjörn Silny poprowadził Jomswikingów przeciw królowi Danii, Haraldowi Sinozębemu. W ten sposób chłopak próbuje odkryć tajemnice ostatniego fragmentu Trójzębu. Wkrótce dowiemy się, jaki los pisany jest światu, co kryje się za nieświadomością zbiorową nastoletnich bohaterów i jakie jest prawdziwe znaczenie związków pomiędzy ich przodkami.

Książka Ostatni potomkowie. Przeznaczenie bogów ukazała się dziś się nakładem wydawnictwa Insignis.

najnowsze