Informacje

Zapowiedziano Torchlight Frontiers - RPG akcji ze współdzielonym światem

... Małgorzata Trzyna

Nowy zwiastun zagrzewa do walki z goblinami.

Perfect World Entertainment ogłosiło, że najnowsze studio deweloperskie firmy, Echtra Games, pracuje nad nową odsłoną serii Torchlight - Torchlight Frontiers. Jest to RPG akcji, w którym świat będziemy dzielić z innymi graczami. W grze nie zabraknie mechanik z poprzednich odsłon. W skład Echtra Games wchodzą doświadczeni developerzy, mający na koncie Diablo czy wcześniejsze gry Torchlight. Na czele zespołu stoi Max Schaefer, były współzałożyciel Blizzard North i Runic Games.

- Ewolucja uniwersum Torchlight i przygotowanie współdzielonego świata zawsze było naszym celem, cieszę się, że wreszcie możemy go zrealizować - powiedział Max Schaefer. - Torchlight Frontiers będzie żyjącym, oddychającym uniwersum, zachowującym cechy Torchlight, choć dodamy od siebie unikatowe, kreatywne rozwiązania. Zespół buduje coś naprawdę wyjątkowego i nie mogę się doczekać, aż fani zagrają po raz pierwszy na Gamescomie i PAX West.

W Torchlight Frontiers gracze będą mogli połączyć siły ze znajomymi i oddanymi zwierzakami, by siekać zastępy przeciwników w tętniącym życiem świecie, odkrywać pradawne ruiny zaginionych cywilizacji i zapuszczać się do lochów pełnych skarbów i niebezpiecznych stworzeń.

Torchlight Frontiers zmierza na PC, PS4 i Xboksa One, premiera planowana jest na przyszły rok. Na oficjalnej stronie gry można zapisać się do beta-testów.

Zapowiedziano Torchlight Frontiers - RPG akcji ze współdzielonym światem - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?