Informacje

Inspirowane S.T.A.L.K.E.R.-em Fear the Wolves ukaże się na Steam z opóźnieniem

... Małgorzata Trzyna

Gra miała zostać udostępniona dziś, ale okazało się, że poczekamy kilka tygodni dłużej.

Inspirowane S.T.A.L.K.E.R.-em Fear the Wolves ukaże się na Steam z opóźnieniem - obrazek 1

Vostok Games ogłosiło, że Fear the Wolves nie ukaże się 18 lipca na Steam, jak pierwotnie planowano. Twórcy tłumaczą, że podjęli tę decyzję po wsłuchaniu się w opinie zebrane od osób, które wzięły udział w zamkniętej becie. Zamknięta beta potrwa aż do momentu debiutu gry w Early Access.

- Widzieliśmy już dziesiątki tysięcy graczy walczących w zamkniętej becie Fear the Wolves w minionym tygodniu. Jesteśmy zachwyceni, że gracze są zadowoleni z połączenia klasycznych mechanik battle royale z oryginalnymi rozwiązaniami - w szczególności środowiskiem PvE, promieniowaniem, pogodą i unikatową, końcową fazą rozgrywki. Pozytywne nastawienie społeczności zachęciło nas do opóźnienia wydania gry w Early Access, gdyż nie chcemy, by dobre wrażenia psuły techniczne problemy. Poza usunięciem tych problemów, zajmiemy się także ulepszeniem innych aspektów gry, wykorzystując ogromne ilości danych zebranych w czasie testów - pisze Vostok Games.

Fear the Wolves ma ukazać się w Early Access jeszcze tego lata, a więc musimy uzbroić się w cierpliwość jeszcze na kilka tygodni.

Inspirowane S.T.A.L.K.E.R.-em Fear the Wolves ukaże się na Steam z opóźnieniem - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?