News

Inspirowane S.T.A.L.K.E.R.-em Fear the Wolves ukaże się na Steam z opóźnieniem

Małgorzata Trzyna, 18.07.2018 13:59 0

Gra miała zostać udostępniona dziś, ale okazało się, że poczekamy kilka tygodni dłużej.

Vostok Games ogłosiło, że Fear the Wolves nie ukaże się 18 lipca na Steam, jak pierwotnie planowano. Twórcy tłumaczą, że podjęli tę decyzję po wsłuchaniu się w opinie zebrane od osób, które wzięły udział w zamkniętej becie. Zamknięta beta potrwa aż do momentu debiutu gry w Early Access.

- Widzieliśmy już dziesiątki tysięcy graczy walczących w zamkniętej becie Fear the Wolves w minionym tygodniu. Jesteśmy zachwyceni, że gracze są zadowoleni z połączenia klasycznych mechanik battle royale z oryginalnymi rozwiązaniami - w szczególności środowiskiem PvE, promieniowaniem, pogodą i unikatową, końcową fazą rozgrywki. Pozytywne nastawienie społeczności zachęciło nas do opóźnienia wydania gry w Early Access, gdyż nie chcemy, by dobre wrażenia psuły techniczne problemy. Poza usunięciem tych problemów, zajmiemy się także ulepszeniem innych aspektów gry, wykorzystując ogromne ilości danych zebranych w czasie testów - pisze Vostok Games.

Fear the Wolves ma ukazać się w Early Access jeszcze tego lata, a więc musimy uzbroić się w cierpliwość jeszcze na kilka tygodni.

najnowsze