News

No Man's Sky - nowy trailer pokazuje tryb wieloosobowy

Małgorzata Trzyna, 17.07.2018 18:34 15

Aktualizacja Next pojawi się już w przyszłym tygodniu.

Już 24 lipca No Man's Sky otrzyma najnowszą aktualizację - Next. Jedną z największych nowości będzie tryb wieloosobowy, dzięki któremu będziemy mogli połączyć siły z innymi poszukiwaczami przygód - czy to znajomymi, czy losowymi osobami. Będzie można sobie wzajemnie pomagać lub żerować na innych, by zapewnić sobie przetrwanie. Wspólnymi siłami będzie można także budować maleńkie schronienia albo złożone kolonie dla wszystkich graczy z zespołu. Bazy będzie można budować w dowolnych miejscach na planecie, wykorzystując setki nowych części. Twórcy zapowiadają także epickie bitwy, w których możemy wziąć udział jako pirat lub skrzydłowy, możliwość tworzenia tras do wyścigów i dzielenia się nimi online oraz możliwość zmieniania wyglądu postaci.

Poprawki zostaną wprowadzone także w warstwie wizualnej - twórcy zadbali o to, by kosmos stał się jeszcze piękniejszy, znacząco poprawili także generowanie terenu oraz detale statków, NPC-ów i budynków. Będzie można grać, korzystając z kamery z pierwszej i trzeciej osoby, czy to podczas spacerów na piechotę, czy za sterami statku.

No Man's Sky nie miało łatwego startu, ale od dnia premiery twórcy wprowadzili mnóstwo poprawek. Przypomnijmy również, że 24 lipca gra trafi na Xboksa One w Ameryce Północnej, zaś 27 lipca - w Europie.

najnowsze