Felieton

Hello Games pracuje nad No Man's Sky Next - kolejną dużą aktualizacją, gra zmierza na Xboksa One

Małgorzata Trzyna, 29 marca 2018 13:05 1

Prace nad No Man's Sky Next są już na zaawansowanym etapie, aktualizacja zostanie udostępniona latem.

Hello Games przygotowuje kolejną, darmową aktualizację No Man's Sky, z myślą o "milionach graczy z całego świata, którzy już spędzili miliony godzin podróżując przez rozległy, proceduralnie generowany, sandboksowy świat, eksplorując, handlując i walcząc." Jak dotąd gra otrzymała trzy duże aktualizacje (Foundation, Pathfinder, Atlas Rises) i wiele mniejszych. Kolejna aktualizacja będzie nazwana Next:

- Nazywamy to No Man's Sky Next, ponieważ jest to ważny krok dla No Man's Sky, dla Hello Games i dla naszej oddanej społeczności - powiedział Sean Murray, założyciel studia. - Każda kolejna aktualizacja No Man's Sky osiągała większy sukces niż poprzednia; w szczególności dotyczy to naszej ostatniej aktualizacji, Atlas Rises. To zachęca nasz zespół do dalszego działania. Do końca tej podróży jest jeszcze daleko, i to jest bardzo ekscytujące, móc znów pracować nad czymś, co zaskoczy odbiorców.

No Man's Sky Next zostanie udostępnione latem. Co ważniejsze, gra ukaże się na Xboksie One. Wersja ta będzie zawierać wszystkie wydane aktualizacje, w tym Next, jak również wsparcie dla HDR i 4K. Grę w pudełku wyda 505 Games.

Microsoft prosi graczy o pomoc - chce ulepszyć Windows 10
Intel z aktualizacją sterownika dla zintegrowanych GPU
Sea of Thieves - nowa aktualizacja wymaga... ponownego pobrania gry w całości
Nowy bohater w For Honor – Vortiger the Black Prior – na kinowym zwiastunie
najnowsze