Felieton

Hello Games pracuje nad No Man's Sky Next - kolejną dużą aktualizacją, gra zmierza na Xboksa One

Małgorzata Trzyna, 29 marca 2018 13:05 1

Prace nad No Man's Sky Next są już na zaawansowanym etapie, aktualizacja zostanie udostępniona latem.

Hello Games przygotowuje kolejną, darmową aktualizację No Man's Sky, z myślą o "milionach graczy z całego świata, którzy już spędzili miliony godzin podróżując przez rozległy, proceduralnie generowany, sandboksowy świat, eksplorując, handlując i walcząc." Jak dotąd gra otrzymała trzy duże aktualizacje (Foundation, Pathfinder, Atlas Rises) i wiele mniejszych. Kolejna aktualizacja będzie nazwana Next:

- Nazywamy to No Man's Sky Next, ponieważ jest to ważny krok dla No Man's Sky, dla Hello Games i dla naszej oddanej społeczności - powiedział Sean Murray, założyciel studia. - Każda kolejna aktualizacja No Man's Sky osiągała większy sukces niż poprzednia; w szczególności dotyczy to naszej ostatniej aktualizacji, Atlas Rises. To zachęca nasz zespół do dalszego działania. Do końca tej podróży jest jeszcze daleko, i to jest bardzo ekscytujące, móc znów pracować nad czymś, co zaskoczy odbiorców.

No Man's Sky Next zostanie udostępnione latem. Co ważniejsze, gra ukaże się na Xboksie One. Wersja ta będzie zawierać wszystkie wydane aktualizacje, w tym Next, jak również wsparcie dla HDR i 4K. Grę w pudełku wyda 505 Games.

Aktualizacja Sekiro: Shadows Die Twice zmniejsza koszt niektórych umiejętności i narzędzi
Cuphead — przerywniki filmowe i polska wersja językowa w najnowszej aktualizacji gry
EA komentuje przebieg prac nad Command & Conquer Remastered
Nintendo Switch otrzymało aktualizację 8.0.0 z funkcją przenoszenia danych zapisu między konsolami
najnowsze

Polskie Layers of Fear 2 ma datę premiery

Krakowskie studio Bloober Team już niedługo przypomni o sobie fanom horrorów. Najnowsze dzieło zespołu, Layers of Fear 2, zadebiutuje pod koniec maja.