Felieton

Modern Air Combat – Eagle Dynamics pracuje nad nowym symulatorem myśliwców

LM, 15 lipca 2018 18:01 0

Tytuł pojawi się na PC jesienią tego roku.

Znane m.in. z serii Lock On studio Eagle Dynamics ujawniło swój najnowszy projekt – symulator nowoczesnych myśliwców bojowych Modern Air Combat. Ten ukaże się jako płatny moduł do rozwijanej przez rzeczone studio platformy Digital Combat Simulator World i zadebiutuje na pecetach na jesieni. W toku rozgrywki przyjdzie nam zasiąść za sterami czternastu wiernie odwzorowanych maszyn z czasu Zimnej Wojny. Każda z nich ma oferować własną kampanię, a poza tym w grze znajdziemy zarówno moduły dla pojedynczego gracza, jak i tryb wieloosobowy.

Starcia w powietrzu mają być dynamiczne, widowiskowe i wymagające także dla doświadczonych graczy, chociaż o tym ostatnim zadecyduje wybór odpowiedniego poziomu trudności. Nasze zmagania będą rozgrywać się na trzech mapach wiernie oddających przestrzeń powietrzną ponad Kaukazem, stanem Nevada i Zatoką Perską.

Poszczególne aspekty rozgrywki możecie zobaczyć na załączonym do wiadomości zwiastunie. Warto zaznaczyć, że Modern Air Combat obok klasycznej rozgrywki zaoferuje też możliwość zabawy z wykorzystaniem zestawów VR – HTC Vive, Oculus Rift oraz Windows Mixed Reality.

Gigabyte wprowadza do oferty nową płytę główną z blokiem chłodzenia cieczą - Z390 Aorus Xtreme Waterforce
Nowa obudowa Mid Tower z przeszklonym panelem w ofercie Thermaltake – View 23 Tempered Glass ARGB
Left Alive - nowy trailer z fragmentami rozgrywki, czyli rozwałka w ogarniętym wojną mieście
God Eater 3 - fabularny trailer pokazuje przygotowania do walk z potwornymi Aragami
najnowsze