Gramy ze Sferis.pl, czyli w jedności siła!

Gram.pl, 22 czerwca 2018 14:22 19

Łamiąca wiadomość! Już niedługo cała sprzedaż sklepu gram.pl będzie prowadzona przez Sferis.

Jak zapewne wielu z Was się orientuje, gram.pl i Sferis.pl są obecnie dwoma markami należącymi do Action. W związku z integracją spółek, zacieśnieniem współpracy i połączeniem wielu działów, doszliśmy do wniosku, że najkorzystniejszym rozwiązaniem dla naszych klientów będzie połączenie struktur dwóch sklepów: gram.pl i Sferis.pl.

Decyzja ta pozwoli nam na uproszczenie wewnętrznych procedur, a co za tym idzie, jeszcze lepszą, szybszą, wydajniejszą i bardziej profesjonalną obsługę Was, czyli naszych klientów. W jedności siła, a wymiana wieloletnich doświadczeń obydwu zespołów na pewno podniesie standardy obsługi.

Od dnia 16. lipca 2018 roku wszelkie zakupy w sklepie gram.pl będą przekierowywane oraz realizowane przez sklep Sferis. Oznacza to również, że zakupy poprzez sklep.gram.pl nie będą już możliwe.

Portal pozostanie wszakże portalem. Zmiany dotyczą wyłącznie części sklepowej, serwis gram.pl będzie funkcjonował bez przerw i innych niepożądanych zakłóceń.

Jeśli macie jakieś pytania (a zapewne tak będzie) zadawajcie je w komentarzach, zbierzemy wszystkie i odpowiemy zbiorczo w kolejnym newsie.

Blizzard okroił ekipę odpowiedzialną za dalszy rozwój Heroes of the Storm
MechaNika – przygodówka point-and-click o siedmiolatce, która chce zniszczyć świat w ofercie sklepu Sferis.pl
Agatha Knife - wyjątkowa gra dostępna w sklepie sferis.pl
Poznaj nowy system dyplomacji w Total War: Three Kingdoms
najnowsze