Informacje

Mod New Game Plus Infinite do Dark Souls oferuje rosnący w nieskończoność poziom trudności

... Małgorzata Trzyna

Jak daleko zdołasz dotrzeć?

Mod New Game Plus Infinite do Dark Souls oferuje rosnący w nieskończoność poziom trudności - obrazek 1

Po pokonaniu w Dark Souls finalnego bossa zabawa się nie kończy - możemy zaczynać grę od początku na NG+ i grać na coraz wyższych poziomach trudności, aż do NG+6. Później poziom wyzwania już nie rośnie, ale można to zmienić dzięki modowi New Game Plus Infinite.

New Game Plus Infinite działa w następujący sposób: po NG+6 zdrowie, obrażenia i liczba dusz z przeciwników rosną o 6% na cykl; rosną wykładniczo, np. w 10 cyklu będzie to 80%, nie 60%, a w 50 cyklu przeciwnicy staną się silniejsi 18-krotnie. Mod pozwala także znacząco przyspieszyć wzrastanie poziomu trudności, o 34% na każde przejście. Zdrowie bossa Four Kings będzie jednak odpowiednio mniejsze, by nie stanowił on wąskiego gardła.

Po instalacji moda każda nowa postać będzie już na NG+7. Aby przygotować się na wyzwanie, można zacząć grę bez moda i wyposażyć bohatera. Można nawet rozpocząć rozgrywkę od razu na NG+12, jeśli dysponujemy starszymi save'ami. Postaci stworzone podczas korzystania z moda można wykorzystać w zwykłej (nie zmodyfikowanej) grze, co pozwoli zacząć rozgrywkę nimi od razu na NG+6.

New Game Plus Infinite jest kompatybilne tylko z Dark Souls' Prepare to Die Edition. Mod można pobrać z nexusmods.com.

Mod New Game Plus Infinite do Dark Souls oferuje rosnący w nieskończoność poziom trudności - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?