Informacje

E3 2018: Hitman 2 ze zróżnicowaną zawartością po premierze; co z kooperacją?

...

IO Interactive przedstawia wstępne plany na zawartość popremierową w Hitmanie 2. Pod znakiem zapytania stoi natomiast opcja współpracy w kampanii.

E3 2018: Hitman 2 ze zróżnicowaną zawartością po premierze; co z kooperacją? - obrazek 1

Zmiana modelu wydawniczego Hitmana 2 z podzielonego na epizody na tradycyjny pozwoli ekipie IO Interactive stworzyć bardziej zróżnicowaną zawartość popremierową. - Cała gra będzie dostępna od pierwszego dnia. Oznacza to, że gracze mogą doświadczyć opowieści i głównej gry w swoim własnym tempie. Ponadto możemy dzięki temu dostarczyć bardziej zróżnicowaną zawartość tuż po premierze. Może ona cechować się większą różnorodnością od samego początku, ponieważ od razu dysponujemy całą paletą lokacji - wyjaśnia producent wykonawczy Markus Friedl.

Na razie IO Interactive ujawniło tylko jedno z miejsc, do których uda się Agent 47. Chodzi o Miami prezentowane we wcześniejszych materiałach z E3 2018. - Na razie nie mogę zdradzić informacji o pozostałych lokacjach, ale zapewniam, że odwiedzimy interesujące miejsca. To mogę obiecać. Będą to miejsca, które nigdy wcześniej nie zagościły w grach z serii Hitman - zdradza Friedl.

Twócy gry zapowiedzieli już za to Hitman 2: Sniper Assassin, czyli moduł pozwalający na rozgrywkę kooperacyjną. Nie jest natomiast jasne, czy tryb współpracy będzie dostępny w fabularnych misjach Hitmana 2. - To coś, co sprawdzamy. Nie chcemy niczego potwierdzać ani niczemu zaprzeczać. Jest to coś, czemu się przyglądamy - dodał Friedl. Być może zatem wspomniana opcja zostanie dodana w ramach popremierowej zawartości.

Hitman 2 zmierza na pecety, Xboksa One i PlayStation 4. Gra ukaże się 13 listopada tego roku.

E3 2018: Hitman 2 ze zróżnicowaną zawartością po premierze; co z kooperacją? - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?