News

E3 2018: Sekiro: Shadows Die Twice - nowe informacje i screeny

Patryk Purczyński, 11.06.2018 14:06 2

Po wczorajszym pokazie na konferencji Micorosoftu twórcy Sekiro: Shadows Die Twice udostępnili bliższe informacje o swojej nowej produkcji.

Sekiro: Shadows Die Twice, nowa produkcja twórców Dark Souls i Bloodborne'a, będzie trzecioosobową przygodową grą akcji z elementami RPG. W uzupełnieniu do wczorajszego pokazuj na konferencji Microsoftu From Software i Activision wydały komunikat prasowy, w którym zdradzają sporo informacji na temat tytułu. Za reżyserię odpowiada legenda przemysłu, Hidetaka Miyazaki, a motywem przewodnim jest "zemsta, przywrócenie dobrego imienia i pomysłowe zabijanie".

"Gra dla pojedynczego użytkownika pozwala wcielić się w rolę bezlitosnego wojownika, którego misją jest ocalenie jego mistrza, młodego władcy, w którego żyłach płynie starożytna krew, a także dokonanie zemsty na swoim śmiertelnym wrogu. Akcja osadzona jest pod koniec XVI wieku w na nowo wyobrażonym świecie ówczesnej Japonii; to brutalne, krwawe czasy nieustannych konfliktów na śmierć i życie. W Sekiro: Shadows Die Twice jesteś "jednorękim wilkiem", zniesławionym i oszpeconym wojownikiem, wyrwanym z uścisku śmierci" - zapowiadają twórcy gry.

W Sekiro: Shadows Die Twice dostępna będzie nowa mechanika walki, ale możemy się domyślać, że zostanie oparta na filozofii dobrze znanej i uwielbianej przez fanów From Software. Ważnym aspektem gry będzie eksploracja, dzięki której użytkownicy odkryją nowe przedmioty, poznają więcej postaci i natrafią na poukrywanych wrogów. Jak już wcześniej informowaliśmy, premiera tytułu przewidziana jest na przyszły rok na PC, PS4 i XOne. Poniżej prezentujemy pierwsze screeny z Sekiro: Shadows Die Twice.

najnowsze