E3 2018: Tales of Vesperia: Definitive Edition tej zimy na Xboksie One

Patryk Purczyński
2018/06/10 22:59
1
0

Fani produkcji z Dalekiego Wschodu dostali coś dla siebie na konferencji Microsoftu Wzbogacone o nową zawartość Tales of Vesperia zmierza na XOne.

E3 2018: Tales of Vesperia: Definitive Edition tej zimy na Xboksie One

Microsoft podczas swojej konferencji na E3 2018 zapowiedział Tales of Vesperia: Definitive Edition na Xboksa One. Gra nie została przedstawiona jako exclusive, a to oznacza, że zapewne będzie dostępna również na innych platformach. Dokładnej daty premiery na razie nie ujawniono, ale wiadomo, że tytuł zadebiutuje tej zimy. Twórcy obiecują dodanie nowej zawartości.

Pierwotnie Tales of Vesperia pierwotnie ukazało się w 2008 roku na PS3, ale nigdy nie dotarło na Zachód (więc dla graczy z Europy i Ameryki Północnej tak naprawdę cała zawartość będzie nowa...). Poniżej przedstawiamy trailer zaprezentowany na pokazie Microsoftu.

GramTV przedstawia:

[Aktualizacja - 11.06, 9:18] Bandai Namco potwierdziło, że Tales of Vesperia: Definitive Edition zmierza na pecety, Xboksa One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Gracze mogą się spodziewać grafiki w rozdzielczości full HD, nowej ścieżki muzycznej, ekscytujących minigier i kolekcji niewypuszczonych dotąd strojów w ramach DLC. Poniżej przedstawiamy pierwsze oficjalne screeny.

Komentarze
1
Karfein
Gramowicz
14/06/2018 10:28

Oj, Pepsi, tempo E3 i nie ma czasu na research :P

Pierwotnie to Tales of Vesperia ukazało się na X360 i wyszło też na zachodzie. Na PS3 ukazała się potem rozszerzona wersja Director's Cut w 2009 roku i to ona dopiero nie wyszła poza Japonię.