Trwa zbiórka na Grimshade - taktyczne RPG osadzone w świecie fantasy

Małgorzata Trzyna
2018/06/03 11:30
0
0

Alfa-testy planowane są na czerwiec, zaś testy beta - na sierpień.

Grimshade to taktyczne RPG z walką opartą na turach, rozbudowaną fabułą i nieliniowymi postępami. Akcja toczy się w świecie fantasy Ree'Fah, gdzie znajdziemy ogromne lokacje pełne misji, sekretów, niebezpieczeństw i nagród. Każda decyzja, jaką podejmujemy, wpływa na bohaterów i historię, a także na przebieg bitew. Rozgrywka dzieli się na dwie odrębne tryby: przygodę i walkę. W trybie przygody możemy poznawać historię, odkrywać różne rasy, zbierać wyposażenie, spotykać nowe postaci i wykonywać zadania. Po wykonaniu wszystkich misji fabularnych opuszczamy dany rejon i więcej do niego nie wracamy. Walki w grze są czasem nieuniknione. Przed każdą potyczką możemy się przygotować, wyposażając postaci w odpowiednie przedmioty. W walkach dużo ważniejsze niż statystyki jest odpowiednie ustawienie się i wiedza o przeciwnikach.

Gra jest stworzona z myślą o single-playerze, ale nie działamy sami - możemy zebrać siedmiu bohaterów, różniących się osobowościami i historią. Od nas będzie też zależeć rozwój relacji w drużynie.

GramTV przedstawia:

Każdy element otoczenia, postacie i animacje zostały przygotowane ręcznie.

Zainteresowani mogą wesprzeć twórców na Kickstarterze - potrzebne jest 100 000 dolarów, jak dotąd udało się zebrać niemal połowę. Do końca zbiórki pozostało 18 dni.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!