News

Trailer Space Hulk: Tactics pokazuje system walki, zarządzanie drużyną, personalizację i system kart

Małgorzata Trzyna, 30.05.2018 15:36 0

Nowe wideo pozwala przejrzeć funkcje, jakie będą dostępne w grze.

Focus Home Interactive udostępniło pierwszy trailer Space Hulk: Tactics, pokazujący rozmaite elementy gry: system walki, zarządzanie drużyną, personalizację, system kart oraz dwie nieliniowe, fabularne kampanie single-player. W jednej kampanii pokierujemy Space Marines, w drugiej - Genokradami (po raz pierwszy w grze Space Hulk).

Pierwszą nowością jest innowacyjny system kart, dzięki którym gracze mogą mieć "jeszcze więcej opcji i jeszcze większą kontrolę. Karty dodają nową warstwę głębi, regrywalności i personalizacji".

W grze znajdzie się także potężne, a zarazem intuicyjne narzędzie do tworzenia własnych map, gdzie wyznaczymy rozmaite cele do zrealizowania oraz pobawimy się układem lokacji i obiektów. Ukończonymi mapami będzie można dzielić się ze społecznością.

W Space Hulk: Tactics nie zabraknie też systemu personalizacji, z pomocą którego wpłyniemy na rozgrywkę oraz wygląd zespołu. Do wyboru będziemy mieć rozmaite elementy kosmetyczne pozwalające uzyskać idealny wygląd. Wszystkie elementy kosmetyczne dostępne będą od samego początku, podobnie jak wszystkie karty multiplayer.

Gra ukaże się na PS4, Xboksie One i PC jeszcze w tym roku. Będzie ją można wypróbować na E3 2018.

najnowsze

Capcom wskrzesi uśpione marki

Sukcesy Devil May Cry 5 i remake’u Resident Evil 2 zachęciły Capcom do sięgnięcia wgłąb własnego portfolio i wyciągnięcia z niego tytułów mocno zakurzonych.