Agony z pięciominutowym gameplayem

Katarzyna Dąbkowska
2018/05/26 09:44
1
0

Produkcja zadebiutuje już za kilka dni.

Agony z pięciominutowym gameplayem

Agony, horror od polskiego studia Madmind, ma pojawić się już za kilka dni. Aby podgrzać atmosferę związaną z rychłą premierą produkcji twórcy postanowili pokazać kilkuminutowy gameplay z gry. Możemy w nim zobaczyć przerażające lokacje i kilka niepokojących scen.

GramTV przedstawia:

Agony ma zadebiutować 29 maja. Produkcja zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Nie tak dawno twórcy potwierdzili oficjalnie, że w grze będzie dostępny również tryb wyzwań, który pozwoli nam na wypróbowanie naszych umiejętności w losowych wyzwaniach. Nasze osiągnięcia będą uwzględniane na liście rankingowej po zakończeniu rozgrywki.

Podczas gry wcielamy się tu w pewnego nieszczęśnika, który trafia do piekła. Musi znaleźć wyjście z zaistniałej sytuacji i wydostać się z tego pełnego niedoli przybytku. Nie będzie to jednak proste zadanie. Będzie musiał pokonać Czerwoną Boginię oraz jej popleczników.

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
27/05/2018 17:28

Ta gra z materiału robi sie coraz bardziej dziwaczna. Raz jestesmy ofiara, raz potrorem, dodawanie nowych nie dokońca jasnych mechanik. do tego przesuwanie daty premiery, rekrutowanie testerów pod koniec produkcji. Wyczuwam klape.