Informacje

F.E.A.R. doczeka się własnego serialu

... Katarzyna Dąbkowska

Projektem ma się zająć Greg Russo.

F.E.A.R. doczeka się własnego serialu - obrazek 1

Seria F.E.A.R. przerażała niejednego na małym ekranie od lat. Teraz potwierdzono oficjalnie, że zostanie przeniesiona również do serialu. Ma się nim zajmować Greg Russo, znany chociażby z takich projektów jak Mortal Kombat czy Resident Evil. Sam o wspomnianych planach mówi tak:

Jako że przez całe swoje życie byłem graczem, absolutnym zaszczytem jest dla mnie współpraca z Machinimą, czołowym dostawcą treści cyfrowych dla graczy na całym świecie. F.E.A.R. zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Jestem podekscytowany, mogąc przynieść moją osobistą pasję do tych i przyszłych projektów i nie mogę się doczekać, by zobaczyć, dokąd zmierza nasza współpraca.

Russo stworzy serial w ramach współpracy z Machinimą. Serwis należy do Warner Bros., które posiada prawa do wspomnianej serii. Na liście projektów Machinimy są między innymi Mortal Kombat: Legacy, Street Fighter: Assassin's First oraz Halo 4: Forward Unto Dawn. O najnowszym serialu jednak wciąż niewiele wiadomo. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać.

F.E.A.R. doczeka się własnego serialu - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?