F.E.A.R. doczeka się własnego serialu

Katarzyna Dąbkowska
2018/05/16 08:58

Projektem ma się zająć Greg Russo.

F.E.A.R. doczeka się własnego serialu

Seria F.E.A.R. przerażała niejednego na małym ekranie od lat. Teraz potwierdzono oficjalnie, że zostanie przeniesiona również do serialu. Ma się nim zajmować Greg Russo, znany chociażby z takich projektów jak Mortal Kombat czy Resident Evil. Sam o wspomnianych planach mówi tak:

Jako że przez całe swoje życie byłem graczem, absolutnym zaszczytem jest dla mnie współpraca z Machinimą, czołowym dostawcą treści cyfrowych dla graczy na całym świecie. F.E.A.R. zajmuje szczególne miejsce w moim sercu. Jestem podekscytowany, mogąc przynieść moją osobistą pasję do tych i przyszłych projektów i nie mogę się doczekać, by zobaczyć, dokąd zmierza nasza współpraca.

GramTV przedstawia:

Russo stworzy serial w ramach współpracy z Machinimą. Serwis należy do Warner Bros., które posiada prawa do wspomnianej serii. Na liście projektów Machinimy są między innymi Mortal Kombat: Legacy, Street Fighter: Assassin's First oraz Halo 4: Forward Unto Dawn. O najnowszym serialu jednak wciąż niewiele wiadomo. Na szczegóły będziemy musieli jeszcze poczekać.

Komentarze
2
Muradin_07
The King of Iron Fist
16/05/2018 10:06
3 minuty temu, MisticGohan_MODED napisał:

Aha... będę się trzymał od tego z daleka.

Z drugiej strony - Mortal Kombat Legacy jako serial internetowy był naprawdę dobry. To mi wystarcza, aby ewentualnym serialem się jarać /emoticons/wink.png" srcset="/emoticons/wink@2x.png 2x" title=";)" width="20" />

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/05/2018 10:02

Aha... będę się trzymał od tego z daleka.