Informacje

Udostępniono demo Solar Warden - nowej gry od byłego projektanta technicznego Star Citizen

... Małgorzata Trzyna

Demo pozwala przejąć kontrolę nad flotą Solar Warden i stanąć do walki w obronie Ziemi przed wrogimi przybyszami z kosmosu.

Udostępniono demo Solar Warden - nowej gry od byłego projektanta technicznego Star Citizen - obrazek 1

Polar Zenith udostępniło na Indie DB demo Solar Warden (można je pobrać także ze Steam). Gra jest połączeniem kosmicznej strzelanki i strategii. Demo pozwala zapoznać się z podstawowymi funkcjami w grze: dowodzeniem flotą na orbicie Ziemi, sterowaniem bezpośrednio jednostką z pomocą systemu Telepresence i walką z falami Silicoidów. Po każdej fali możemy wydać zdobyte punkty na naprawy, zakup nowych jednostek albo ulepszanie broni. Zwycięstwo osiągamy po zniszczeniu ostatniej fali.

Z pomocą statków można walczyć, ścigać przeciwników, a także nawigować w ciasnych labiryntach korytarzy wewnątrz ogromnych asteroid i niszczyć wrogów. Do dyspozycji mamy różne rodzaje broni: lasery, samonaprowadzające pociski i wiele innych, jak również ulepszenia typu generatory tarczy czy możliwość wytwarzania większych ilości energii, co przekłada się np. na lepszą sterowność czy większą siłę ognia.

Na Kickstarterze ciągle trwa zbiórka na Solar Warden - na razie udało się zgromadzić 25 tysięcy dolarów, celem jest 40 000. Do końca zbiórki pozostało 7 dni.

Udostępniono demo Solar Warden - nowej gry od byłego projektanta technicznego Star Citizen - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?