News

RAGE 2 na pierwszym gameplay-trailerze

Małgorzata Trzyna, 15.05.2018 16:35 10

Witamy w świecie bezprawia i chaosu.

Wczoraj mieliśmy okazję obejrzeć oficjalny zwiastun RAGE 2, Bethesda obiecała również udostępnić dziś pierwszy gameplay-trailer. I oto jest - blisko dwuminutowy film, na którym wyjaśniono, w jaki sposób świat w RAGE 2 ogarnęło szaleństwo.

RAGE 2 pozwoli ci zanurzyć się w dystopijnym świecie pozbawionym społeczeństwa, prawa i porządku. Możesz udać się, dokąd tylko chcesz, strzelać, do czego tylko chcesz, i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy. W pracy nad grą siły połączyły dwa słynne zespoły – Avalanche Studios, skupiające mistrzów szalonych otwartych światów, oraz id Software, czyli studio ojców chrzestnych pierwszoosobowych strzelanin – a owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym przede wszystkim RZĄDZI SZALEŃSTWO.

W roku 2185 ludzkość stanęła na krawędzi wymarcia. Na drogach grasują bezlitosne i krwiożercze gangi, a despotyczny reżim Władzy chce sprawować rządy żelaznej ręki nad tymi, którym udało się przetrwać. Grać będziesz jako Walker, ostatnia z postaci reprezentująca strażników pustkowia. Pozbawiono cię domu i pozostawiono na pewną śmierć. Musisz przemierzyć bezwzględne bezdroża, walcząc z żądnymi krwi gangami, aby zdobyć narzędzia i technologię, które umożliwią ci zaatakowanie Władzy i ostateczne obalenie jej opresyjnych rządów!

RAGE 2 trafi na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC w 2019 roku.

najnowsze