News

Cenega zajmie się dystrybucją gier Activision w Polsce

Katarzyna Dąbkowska, 12.05.2018 16:31 0

Polska firma zajmie się między innymi wydaniem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy czy Call of Duty: Black Ops 4.

Cenega poinformowała oficjalnie, że nawiązała współpracę z firmą Activision Blizzard International B.V. W związku z tym to właśnie Cenega zajmie się wydawaniem tytułów Activision na terenie Polski. Do tej pory za dystrybucję wspomnianych gier w naszym kraju odpowiadało CDP.

Na liście gier, które będą wydawane w najbliższym czasie są Crash Bandicoot N. Sane Trilogy (PC, Xbox One i Nintendo Switch oraz PlayStation 4), Spyro Reignited Trilogy (PlayStation 4 i Xbox One) oraz Call of Duty: Black Ops IIII (PC, PlayStation 4 i Xbox One). Cenega ma być również odpowiedzialna za sprzedaż wcześniejszych gier Activision.

Cenega nie będzie się zajmować przy tym wydawaniem gier Blizzarda w Polsce. Trzeba jednak przyznać, że firma ma spore doświadczenie w tego typu akcjach. Ma podpisane umowy między innymi z Bethesdą, 2K Games, Segą czy Warner Bros.

najnowsze

Crash Team Racing Nitro-Fueled podbiło angielskie serca

Produkcja wystartowała z naprawdę potężnym przytupem – Activision odnotowało w Wielkiej Brytanii trzeci najlepszy debiut w tym roku, przegrywając tylko z Days Gone oraz z Resident Evil 2. 

Być może dostaniemy nowe Ape Escape

Kultowa seria Ape Escape świętuje w tym roku swoje 20 urodziny. Z tej okazji Sony przygotowało specjalne wideo, a także uruchomiło zupełnie nowe konto na Twitterze, gdzie zamieściło tajemniczą grafikę.