Felieton

Battlerite doczeka się trybu battle royale

LM, 04 maja 2018 12:20 2

Battlerite Royale zadebiutuje latem na PC i Xboksie One.

Wygląda na to, że odpowiedzialne za nietypową grę MOBA Battlerite studio Stunlock nie oparło się modzie na rozgrywki w trybie battle royale. Deweloperzy zapowiedzieli właśnie Battlerite Royale, czyli wariację z konwencją battle royale dostosowaną do warunków swojej produkcji.

Rzeczony tryb pozwoli na zabawę dla maksymalnie 20 graczy, którzy samotnie lub w kooperacji z jednym znajomym będą walczyć na mapach trzydziestokrotnie większych niż te znane z trybu arena. Podczas zabawy będziemy zbierać napotkane elementy wyposażenia i oczywiście eliminować pozostałych pretendentów, aż na polu bitwy pozostanie jeden gracz lub duet. Całość typowo dla Battlerite będziemy obserwować w perspektywie izometrycznej, a do rywalizacji będziemy mogli przywołać jednego z kilkudziesięciu dostępnych w grze bohaterów.

Premiera Battlerite Royale zaplanowana jest na trzeci kwartał bieżącego roku. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Xbox One.

Frostpunk spektakularnym sukcesem – ponad 1,4 miliona sprzedanych kopii, gra zwróciła się już po 66 godzinach od premiery
Sekiro: Shadows Die Twice ukończone na bongosach
Apex Legends traci popularność – Fortnite wraca do łask i raczej nie planuje rozstawać się z koroną
Najnowszy dodatek do BattleTech przeniesie starcia na ulice miast - zapowiedziano Urban Warfare
najnowsze