Informacje

Shadow of the Tomb Raider - otoczenie kolejną postacią; wszystko wokół chce Cię zabić

...

Lara Croft przenosi się z mroźnej Syberii do niebezpiecznej dżungli. Według zapewnień twórców zagrożenie będzie czaić się dosłownie na każdym kroku.

Shadow of the Tomb Raider - otoczenie kolejną postacią; wszystko wokół chce Cię zabić - obrazek 1

Jak można było zobaczyć na pierwszych screenach z Shadow of the Tomb Raider, akcja gry rozgrywać się będzie w innym klimacie niż w przypadku poprzedniej części, Rise of the Tomb Raider. Tym razem miejscem działań odważnej pani archeolog stanie się dżungla - i nie będzie to nazbyt przyjazne miejsce. Twórcy gry chcą, by żyło ono własnym życiem, co nie pójdzie w parze ze zwiększeniem komfortu głównej bohaterki.

- Kiedy patrzymy na otoczenie, ono również jest dla nas postacią - tłumaczy Chris Johnston, menedżer marki Tomb Raider w Crystal Dynamics. - Jeśli przypomnieć sobie Yamatai, to jest to postać na takich samych zasadach jak wszyscy inni. To samo tyczy się Syberii w Rise of the Tomb Raider i teraz dżungli. To najbardziej bezwzględne i brutalne miejsce, do jakiego Lara kiedykolwiek trafiła. Dosłownie wszystko wokół chce Cię zabić. Dużą rolę odegra więc adaptacja Lary do otoczenia i użycie go na swoją korzyść - dodaje.

Shadow of the Tomb Raider zostało ogłoszone pod koniec kwietnia. Gra zmierza na pecety, PlayStation 4 i Xboksa One. Premiera zaplanowana jest na 14 września.

Shadow of the Tomb Raider - otoczenie kolejną postacią; wszystko wokół chce Cię zabić - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?