Informacje

Shadow of the Tomb Raider oficjalnie zapowiedziane

... LM

Zobacz zwiastun, nowe screeny i poznaj zawartość edycji Ultimate.

Koncern Square Enix uraczył nas oficjalną zapowiedzią kolejnej odsłony serii gier akcji z Larą Croft w roli głównej. Shadow of the Tomb Raider zmierza na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, a premierę gry zaplanowano na 14 września tego roku. Szef odpowiedzialnego za tytuł studia Eidos-Montréal - David Anfossi – zapewnia, że kolejna odsłona popularnego cyklu przyniesie dla Lary zupełnie nowe wyzwania, a na graczy czeka masa nowych umiejętności, technik walki i elementów wyposażenia, które okażą się nieodzowne w tajemniczym i niesprzyjającym środowisku. Oczywiście w aspekcie rozgrywki twórcy nie planują większej rewolucji, ale całość, na czele z warstwą fabularną, zostanie ujęta w nieco mroczniejszej i budzącej niepokój stylistyce. W procesie deweloperskim Shadow of the Tomb Raider obok kanadyjskiego studia bierze udział także ekipa z amerykańskiego Crystal Dynamics.

Shadow of the Tomb Raider oficjalnie zapowiedziane - obrazek 1

Wraz z zapowiedzią wydawca uruchomił zamówienia przedpremierowe na grę, która ukaże się na rynku w czterech edycjach – Standard, Digital Deluxe, Croft i Ultimate. W skład tej ostatniej obok nośnika z grą i przepustki sezonowej wejdą: otwieracz do butelek, figurka Lary, latarka, ścieżka dźwiękowa z grą oraz 3 elementy wyposażenia, po które sięgniemy podczas zabawy z Shadow of the Tomb Raider.

Wczoraj z publikacją screenów z gry nieco pospieszył się Amazon, a jeśli poświęcona im wiadomość umknęła Waszej uwadze, to znajdziecie ją pod tym adresem.

Shadow of the Tomb Raider oficjalnie zapowiedziane - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?