Informacje

Za kulisami Take-Two: tajne studio pracuje nad tajnym Bioshockiem?

...

Od premiery Bioshock: Infinite minęło przeszło pięć lat. Z nieoficjalnych doniesień wynika jednak, że Take-Two pracuje nad wznowieniem serii.

Za kulisami Take-Two: tajne studio pracuje nad tajnym Bioshockiem? - obrazek 1

"Tuż obok Hangar 13 (studia odpowiedzialnego za Mafię III - przyp. red.) ściśle tajne studio 2K pracuje obecnie nad ściśle tajną grą z serii Bioshock" - informuje Jason Schreier z redakcji serwisu Kotaku. Żadnych szczegółów - zapewne z racji ścisłej tajności całego przedsięwzięcia - oczywiście nie przekazuje, ale już sama wieść o reaktywowaniu jednej z najbardziej udanych serii początku XXI wieku zapewne wzbudzi wśród jej fanów niemały entuzjazm.

Wraz z nim mogą się jednak pojawić obawy, wszak do tej pory Bioshockiem zajmował się jeden z najwybitniejszych projektantów, Ken Levine. Sama magia marki może okazać się niewystarczająca, o ile zawiedzie pomysł na jej obrobienie i realizacja. Niestety nie wiadomo również, na jakim etapie znajduje się projekt, trudno zatem choćby szacować, kiedy o nowym Bioshocku usłyszymy coś oficjalnie. Najbardziej optymistycznym wariantem wydają się być targi E3 2018, które odbędą się w połowie czerwca w Los Angeles.

Najnowsze
Lubisz nas?