Informacje

Antologia fantastyki Fantazmaty jest już dostępna. Za darmo.

...

Porządna, premierowa fantastyka za darmo, całkowicie legalnie? Tak, to możliwe, jeśli znajdzie się grupa szaleńców, jak w wypadku Fantazmatów.

To inicjatywa, której nasza redakcja musiała przyklasnąć, stąd ta wiadomość. Oto, jak swój projekt, zatytuowany Fantazmaty reklamują jego twórcy: Z wielką radością ogłaszamy, że z dniem 16.04 br. darmowa antologia Fantazmaty jest już dostępna! Po niemal roku od rozpoczęcia projektu możemy z dumą zaprezentować wyniki naszej pracy. 20 opowiadań, 11 miesięcy pracy i wysiłek ponad 100 osób – wszystko to dla tego jednego momentu. Książka, którą zaraz przeczytasz, zrodziła się z czystej pasji. Pierwszy tom „Fantazmatów” to projekt non-profit, przygotowany w całości przez wolontariuszy chcących przybliżyć czytelnikom polską fantastykę od jej najlepszej strony. Obok znanych i lubianych twórców, takich jak Agnieszka Hałas, Magdalena Kucenty, Paweł Majka czy Andrzej Sawicki, w antologii znalazły się także konkursowe prace piątki autorów znajdujących się dopiero na początku literackiej drogi. Usiądź wygodnie i przygotuj się na niezapomnianą podróż po planach astralnych, równoległych światach, dalekich krajach i do… sąsiedniego miasta. Twoimi towarzyszami będą śmiech i wzruszenie, magia i nauka, realizm i fantazja. Przede wszystkim jednak czeka cię dobra zabawa.

Antologia fantastyki Fantazmaty jest już dostępna. Za darmo. - obrazek 1

Antologię można pobrać korzystając z poniższych linków:

Choć Fantazmaty to projekt dość pionierski, to przypominamy przy okazji, że teksty również całkowicie darmowe - ale głównie już wczesniej publikowane, znajdziecie też w ramach dwóch innych projektów non-profit:

Najnowsze
Lubisz nas?