Informacje

Analityk: Rockstar jak Michael Jackson, GTA V jak "Thriller"

...

Red Dead Redemption 2 nie ma szans na pobicie rezultatu GTA V, ale nie oznacza to, że wyniki westernu będą rozczarowujące - mówi analityk Doug Creutz.

Analityk: Rockstar jak Michael Jackson, GTA V jak "Thriller" - obrazek 1

Mało kto powątpiewa chyba w potencjał sprzedażowy Red Dead Redemption 2. Z pewnością do tego grona nie zalicza się analityk Cowen & Company, Doug Creutz. Nie przewiduje on co prawda, że grze uda się powtórzyć wynik poprzedniej produkcji Rockstara, GTA V, ale to tylko dlatego, że ona jest zwyczajnie poza zasięgiem... wszystkich. - Może poza czymś ze stajni Nintendo, nigdy nie było na konsolach gry, która sprzedała się w tylu egzemplarzach - zauważa. 90 milionów rozprowadzonych egzemplarzy sprawiło, że GTA V stało się najbardziej dochodową grą wszech czasów.

Właśnie dlatego Red Dead Redemption 2 nie ma szans na dorównanie temu tytułowi. - Nie mówię, że Rockstar nie będzie miał już wielkich hitów. Może mieć. Kolejne GTA V jest jednak mało prawdopodobne. Michael Jackson miał wiele szalenie popularnych albumów, ale wśród nich jest tylko jeden "Thriller" - dodaje Creutz.

Premiera Red Dead Redemption 2 przewidziana jest na październik.

Analityk: Rockstar jak Michael Jackson, GTA V jak "Thriller" - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?