Mod Fallout: New California zaktualizowany do wersji beta

LM
2018/04/10 17:05
0
0

Prace nad modyfikacją rozpoczęto jeszcze w 2009 roku.

Mod Fallout: New California zaktualizowany do wersji beta

Ekipa odpowiedzialna za modyfikację Fallout: New California (znaną wcześniej jako Project Brazil) poinformowała, że po niemal 9 latach prac nad modyfikacją ta została w końcu zaktualizowana do wersji beta. Jednocześnie ujawnili, że wykreowany na potrzeby modyfikacji wątek fabularny jest już w pełni zaimplementowany do moda, więc po serii wewnętrznych testów wersja beta modyfikacji zostanie udostępniona dla szerszego grona zainteresowanych.

Zapowiedziany jeszcze w 2009 roku mod Fallout: New California stanowi nieoficjalny prequel do wydarzeń przedstawionych w opracowanej przez studio Obsidian Entertainment grze Fallout: New Vegas. Na potrzeby moda wykreowano całkowicie nowe miejscówki zlokalizowane w pobliżu Cajon Pass. W toku rozgrywki wcielamy się w mieszkańca Krypty 18, który zostaje wciągnięty w konflikt pomiędzy frakcjami zamieszkującymi postapokaliptyczny świat. W modyfikacji pojawi się ponad 60 bohaterów niezależnych, dla których nagrano ponad 14 tysięcy linijek dialogów. Modderzy przygotowali 12 różnych zakończeń dla głównej linii fabularnej, a do nich mają nas doprowadzić podejmowane w trakcie rozgrywki wybory.

GramTV przedstawia:

Całość brzmi imponująco i zupełnie nie powinien nas dziwić fakt, że mod musiał czekać aż 9 lat na wersję beta. Teraz pozostaje trzymać kciuki za dalsze prace nad modyfikacją i wyczekiwać dnia, w którym grywalna beta projektu zostanie udostępniona w sieci.

Pod tym adresem znajdziecie stronę dedykowaną modyfiakcji Fallout: New California.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!