Plotka: remastery trzech gier z serii Ace Combat zmierzają na PS4 i Xboksa One

Małgorzata Trzyna
2018/03/27 15:17
0
0

Tak przynajmniej wynika z ogłoszenia o pracę - na razie Bandai Namco nie zapowiedziało niczego w stylu Ace Combat Collection.

Plotka: remastery trzech gier z serii Ace Combat zmierzają na PS4 i Xboksa One

Ace Combat Zero, Ace Combat 4 i Ace Combat 5, czyli gry określane jako "święta trójca" serii, być może doczekają się zremasterowanych wersji. Tak przynajmniej wynika z ogłoszenia o pracę (tłumaczenie za Gematsu). Potrzebna jest osoba na stanowisko asystenta reżysera, która bardzo dokładnie zna tytuły z PS2: Ace Combat 04: Shattered Skies, Ace Combat 5: The Unsung War oraz Ace Combat Zero: The Belkan War.

GramTV przedstawia:

Bandai Namco nie ogłosiło na razie planów związanych z wydaniem odświeżonych wersji starszych gier Ace Combat, ale co rusz powstają remastery wszelkiej maści tytułów, które niegdyś cieszyły się sporym uznaniem i popularnością, więc przygotowanie takiego zestawu nie byłoby zaskoczeniem. Jednak z samego ogłoszenia o pracę nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków.

Przypomnijmy, że kolejną grą z serii będzie Ace Combat 7: Skies Unknown, które ma trafić na PC, PS4 i Xboksa One w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!