Felieton

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered tylko z kampanią fabularną?

LM, 22 marca 2018 14:13 1

Według przecieków remaster trafi na konsole jeszcze w kwietniu.

W ciągu kilku ostatnich dni dwa niezależne od siebie serwisy – CharlieIntel i Eurogamer – potwierdziły, że jeszcze w tym roku na rynku ukaże się remaster wydanej w 2009 roku strzelanki Call of Duty: Modern Warfare 2. Obie redakcje powołują się na ponoć zaufane źródła, dzięki którym dowiedzieliśmy się także, że tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 30 kwietnia, a za jego produkcję nie odpowiada studio Raven Software. Dodatkowe informacje wskazują, że nadchodzące Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered nie zaoferuje zabawy w trybie sieciowym – odświeżony zostanie jedynie moduł dla pojedynczego gracza. To ostatnie może tłumaczyć, dlaczego ulokowany na stronie włoskiego oddziału Amazona remaster wyceniono jedynie na 25 dolarów, czyli niewiele ponad połowę wyjściowej ceny wydanego wcześniej Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi wszystkie zamieszczone tu doniesienia należy traktować z rezerwą, ale jeśli pogłoski o kwietniowej premierze remastera się sprawdzą, to na komunikat Activision nie przyjdzie czekać nam zbyt długo.

Call of Duty: Modern Warfare 2 zadebiutowało w listopadzie 2009 roku na PC i konsolach siódmej generacji. Tytuł opracowało studio Infinity Ward.

AMD z dużą aktualizacją sterownika Radeon Software Adrenalin – 2019 Edition 18.12.2
Pracownicy Infinity Ward ewakuowani po alarmie bombowym
Nvidia z nową wersją sterownika Game Ready – Final Fantasy XV otrzymało wsparcie dla DLSS
Hunt: Showdown z trybem szybkiej gry po najnowszej aktualizacji
najnowsze