Informacje

Might & Magic: Elemental Guardians zmierza na urządzenia mobilne

... Małgorzata Trzyna

W grze możemy zbierać unikatowe, fantastyczne stworzenia, szkolić je i przywoływać do walki.

Ubisoft ogłosił, że wkrótce na urządzenia mobilne z iOS i Androidem trafi Might & Magic: Elemental Guardians - "dynamiczny, strategiczny, bitewny RPG", opracowany przez Ubisoft Barcelona Mobile. W grze pokierujemy młodym czarodziejem, uczęszczającym do prestiżowej szkoły magii - Akadimii. Stworzywszy postać, wyruszymy do świata zamieszkanego przez setki fantastycznych stworzeń. Musimy je zbierać, szkolić i pomagać im ewoluować, by przygotować drużynę silnych wojowników, których będziemy mogli przyzywać do walki. Odpowiednia taktyka pozwoli nam uzyskać przewagę w bitwach.

Do zebrania będzie ponad 400 istot, w tym legendarny Smok, dzielny Paladyn, skryty Zabójca czy potężny Gigant. Podczas zabawy zmierzymy się z innymi graczami w PvP na Arenie, by zdobywać nagrody. Twórcy zapowiadają specjalne wydarzenia (Live Events), podczas których będzie można wygrać rzadkie przedmioty. W grze będzie można również dołączać do gildii, by połączyć siły z innymi graczami i wspólnie wykonywać zadania.

Zainteresowani mogą się już wstępnie zarejestrować, by nie przegapić premiery zaplanowanej na 31 maja i odblokować ekskluzywne stworzenie. Więcej szczegółów można znaleźć na mightandmagic.ubi.com.

Might & Magic: Elemental Guardians zmierza na urządzenia mobilne - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?