Informacje

Kingdom Come: Deliverance z aktualizacją 1.3 na PC

... LM

Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych i konsolach ósmej generacji.

Kingdom Come: Deliverance z aktualizacją 1.3 na PC - obrazek 1

Czeskie studio Warhorse udostępniło długo wyczekiwaną, opatrzoną numerem 1.3 aktualizację do gry Kingdom Come: Deliverance. Na razie dostęp do niej mają jedynie użytkownicy komputerów osobistych, ale w najbliższych dniach powinna pojawić się także na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Wraz z nią w grze pojawiła się opcja zapisu stanu rozgrywki przy zakończeniu zabawy, a sam system zapisywania postępów powinien działać znacznie lepiej, nawet w przypadku błędów skutkujących zamknięciem aplikacji. Obok tego podniesiono wydajność produkcji, wprowadzono dodatkowe ustawienia antyaliasingu i technologii V-sync, wraz z opcją całkowitego jej wyłączenia. Najnowsza aktualizacja to jednak nie tylko kwestie techniczne – twórcy usprawnili szereg podstawowych mechanik rozgrywki jak np. skradanie się czy otwieranie zamków, a obok tego wyeliminowali z gry masę błędów. Dodatkowo wprowadzono rozmaite poprawki do zadań fabularnych i aktywności pobocznych.

Kingdom Come: Deliverance trafiło na komputery osobiste i konsole 13 lutego.

Kingdom Come: Deliverance z aktualizacją 1.3 na PC - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?