Informacje

Guerrilla Games świętuje pierwszy rok od premiery Horizon Zero Dawn

... LM

Zobacz pamiątkowy materiał wideo i infografikę z dokonaniami graczy.

Kilka dni temu minął rok od premiery najnowszej produkcji holenderskiego studia Guerrilla Games — Horizon Zero Dawn i nie da się ukryć, że twórcy mają powody do zadowolenia. Gra, która już od pierwszych zapowiedzi była swoistym pewniakiem, a przy okazji okazała się dobrym motorem napędowym dla sprzedaży konsol PlayStation 4 Pro - przewyższyła oczekiwane wyniki komercyjne i równo rok po premierze trafiła do ponad 7,6 miliona użytkowników konsol Sony.

Trudno się temu dziwić, połączenie szczegółowo zaprojektowanego postapokaliptycznego uniwersum, cieszącej oko oprawy graficznej, interesującej linii fabularnej i wymagającego systemu starć i interakcji z przeciwnikami, który ucieszył nawet hardkorowych graczy, był niemal skazany na sukces. Twórcy uczcili udany rok załączonym powyżej materiałem wideo, a także pamiątkową infografiką, na której wyszczególniono najważniejsze dokonania fanów produkcji.

Horizon Zero Dawn to gra akcji z elementami RPG. Tytuł zadebiutował 28 lutego 2017 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 4, a w listopadzie minionego roku doczekał się jedynego rozszerzenia – The Frozen Wilds.

Guerrilla Games świętuje pierwszy rok od premiery Horizon Zero Dawn - obrazek 1

Guerrilla Games świętuje pierwszy rok od premiery Horizon Zero Dawn - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?