Cyberpunk 2077 nie tylko na konsolach obecnej generacji, ale także na PS5 i nowym Xboksie?

Katarzyna Dąbkowska
2018/03/06 10:35
9
0

Twórcom gry wymsknęły się nowe informacje podczas jednej z prezentacji.

Cyberpunk 2077 nie tylko na konsolach obecnej generacji, ale także na PS5 i nowym Xboksie?

Cyberpunk 2077 jest jeszcze owiany tajemnicą. Do tej pory nie widzieliśmy nawet pierwszego zwiastuna gry, więc od premiery może nasz dzielić jeszcze szmat czasu. Ile? Tego dokładnie nie wiadomo, jednak po wypowiedzi Piotra Nielubowicza i Adama Kicińskiego można wnioskować, że gra załapie się również na konsole nowej generacji.

Podczas Pareto Security Gaming Seminar Nielubowicz i Kiciński opowiadali nieco o grze. Uwagę graczy przykuł jednak jeden slajd z prezentacji. Można na nim przeczytać, że Cyberpunk 2077 będzie oferował „bogatą i realistyczną oprawę tworzoną na technologii obecnej i nowej generacji”. Można zatem wnioskować, że gra pojawi się nie tylko na PS4 i XOne, ale również na przyszłej generacji konsol.

GramTV przedstawia:

Jeśli mieć na uwadze to, że CD Projekt RED faktycznie niewiele jeszcze na temat gry powiedział, można wnioskować, iż od premiery dzieli nas jeszcze kawałek. Produkcja raczej nie zadebiutuje w tym roku. Kto wie, być może zobaczymy ją dopiero w 2020 roku, kiedy na rynku pojawi się już nowa generacja konsol. Twórcy, jak sami przyznają, mają wielkie plany co do tego tytułu. Twierdzą, że Cyberpunk 2077 będzie gra na miarę takiego hitu, jakim jest Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Jedno jest pewne - w grze nie będzie loot boksów. Gra ma pojawić się na tegorocznych targach E3. Być może wtedy zostanie zaprezentowany pierwszy trailer.

Komentarze
9
Usunięty
Usunięty
06/03/2018 23:37
Kash28 napisał:

Zacieram rączki... Co mnie cieszy że zarówno Sony jak i Ms dzięki wypuszczeniu znacznie mocniejszych wersji w środku generacji zdobyli doświadczenie na polu 4k. Ja to widzę tak że na początku kolejnej generacji Sony da na bank natywne 4k i będzie się chciało pokusić o 60 Fps albo o ustawienia Ultra rodem z Pc. Microsoft z kolei zrobił mega skok wewnątrz generacji. W końcu Xone X jest 4-5x szybszy niż Xone. Więc tutaj wróże 4k, 60fps i ultra. Chociaż kto wie ile Xone X będzie żył. Więc może Ms pójdzie w 8k... Wiem śmiesznie to brzmi bo większość ludzi leci na poczciwym FullHd, jednak przy matrycach 55 cali i większych różnica jest kolosalna.

Żeby się nie okazało że Sony wypuści Ps5 mocniejsze o połowę od Xone X a Ms da kontrę jakoś rok półtora później. Co w sumie by nie było głupie po co walczyć między sobą o klienta w tym samym czasie jak można to rozciągnąć w czasie :)

Muszę Cię zmartwić, ale:

- Nie, nie będzie takiej różnicy między konsolami (podadto jak to widać jak przykładzie xboxa x gry > moc...)

- Nie, ani jedna ani druga firma nie da konkurencji przewagi czasowej bo to 20 milionów konsol.

- nie będzie 8k. póki co nie ma nawet 4k i co najwyżej za 2 lata dadzą w konsole natywne 4k w 30fps. finansowo i tdp nie ma opcji na więcej.

DzikiDzik2123
Gramowicz
06/03/2018 17:33

A Wiedźmin 4 w 2026 zgodnie z ich czasem tworzenia gry. Tak jak rockstar. Gta 6 w 2021. Nowa generacja będzie zapowiedziana na E3 w 2020 i rok później wyjdzie punk. Mogę sobie dać wszystkie nogi i ręce obciąć za ten scenariusz 

DzikiDzik2123
Gramowicz
06/03/2018 17:28
Numenpl napisał:
40 minut temu, TobiAlex napisał:

A może tak naprawdę nic nie ma? Jak tam Panowie i Panie z CDP Red co?

Weź pod uwagę jak to obecna generacja konsol trwa od 2013 roku, a średnio konsolowa generacja trwa 4-5 lat. Wydanie PS4 Pro i XB1X przedłużyło życie tej generacji jedynie o 2 lata tak naprawdę, bo o pracach nad PS5 i następnym Xpudle wiadomo w zasadzie od 2016. I zacznijmy od tego że wydanie gry na obecną generację a potem na następną z paroma usprawnieniami jest niczym nowym obecnie i praktycznie wykonywaną czynnością przez wszystkich.

Xbox 360 i ps3 były na rynku 8 lat. Jeszcze umiem liczyć do 8 a ty chyba masz z tym problem

 
Trwa Wczytywanie