Informacje

SOMA otrzymała tryb Safe Mode na PS4, pozwalający nie obawiać się śmierci

... Małgorzata Trzyna

Jeśli sekcje skradankowe wydawały się zbyt trudne, można sobie nieco ułatwić zadanie.

SOMA okazała się dobrym horrorem i dobrą grą, która w naszej recenzji otrzymała 8,5/10 punktów. Podczas zabawy musieliśmy bardzo ostrożnie się poruszać i starannie unikać potworów - przynajmniej do momentu wydania trybu Safe Mode, dzięki któremu przeciwnicy nie atakują nas, kiedy tylko nas zobaczą, raczej zaczynają wykazywać się ciekawością.

- W trybie Safe Mode nie można zginąć - nic wam nie grozi. Potwory ciągle istnieją, ale nie atakują. Wydają straszne dźwięki i zachowują się groźnie, gdy was zobaczą, a więc będziecie czuli, że powinniście zachować ostrożność, ale pozostawanie w ukryciu nie jest już bezwzględnym wymogiem - wyjaśniają twórcy.

Safe Mode zostało udostępnione na PC i Xboksie One pod koniec ubiegłego roku. Przygotowanie odpowiedniej aktualizacji na PS4 zajęło nieco więcej czasu, gdyż ekipa musiała rozwiązać kilka problemów z tym trybem.

SOMA otrzymała tryb Safe Mode na PS4, pozwalający nie obawiać się śmierci - obrazek 1

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?