News

Skrzynie z losową zawartością w Rainbow Six: Siege. Ubisoft: - nikogo nie oszukujemy

Patryk Purczyński, 20.02.2018 17:45 0

Planowane czasowe udostępnienie skrzyń z losową zawartością w Rainbow Six: Siege wywołało niezadowolenie u części fanów. Ubisoft odpowiada.

Reżyser Rainbow Six: Siege Alexandre Remy wziął w obronę pomysł wprowadzenia do gry płatnych skrzyń z losową zawartością. Mają one się pojawić 6 marca podczas wydarzenia Outbreak i zawierać przedmioty, które nie wpływają realnie swoimi statystykami na rozgrywkę. - Skrzynie z losową zawartością postrzegam jak pójście do sklepu z pamiątkami po przejażdżce rollercoasterem - oznajmił Remy. - Jestem bardzo empatyczny względem graczy, których nasza decyzja zdenerwowała, ale jednocześnie nie mam poczucia, byśmy kogokolwiek oszukiwali. Nie uważam, byśmy w jakikolwiek sposób wykazali się chciwością - dodał.

Co ciekawe, mikropłatności w Rainbow Six: Siege nie będą żadnym novum. Od premiery tej taktycznej strzelanki istnieje bowiem opcja zakupu przedmiotów wprowadzających jedynie kosmetyczne zmiany tak za prawdziwe pieniądze, jak i walutę zarobioną w świecie gry. Różnica jest jednak taka, że w tym wypadku gracze uzyskują dostęp do wskazanych przez siebie rzeczy. W przypadku skrzyń z losową zawartością, jak sama nazwa wskazuje, nie da się natomiast przewidzieć tego, co dostanie się w ramach zakupu. Będą one dostępne tylko na czas wydarzenia Outbreak, czyli do 3 kwietnia.

najnowsze