Informacje

Dark Souls: Remastered na Switcha zrobią Chińczycy

... Katarzyna Dąbkowska

Tak przynajmniej twierdzą Australijczycy.

Dark Souls: Remastered na Switcha zrobią Chińczycy - obrazek 1

Zaraz po zapowiedzi Dark Souls: Remastered w sieci pojawiła się informacja, że za dewelopment wersji na duże konsole odpowiedzialne jest polskie studio QLOC, jednak nic nie wiadomo było o wersji na hybrydową konsolę Nintendo. Poza faktem, że będzie działała w 720p/30 w trybie przenośnym i 1080p/30 w zadokowanym. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje na ten temat, prosto z Australii.

Na stronie tamtejszej organizacji oceniającej gry wideo pojawił się wpis poświęcony Dark Souls: Remastered. Możemy się z niego dowiedzieć, że wydawcą gry będzie Nintendo (a nie Bandai Namco), a za stworzenie gry odpowiada studio Virtuos. Nic Wam nie mówi ta nazwa?

Virtuos ta założone w 2004 roku chińskie studio specjalizujące się z portowaniu gier. Co nas najbardziej interesuje to ich ostatni projekt nad jakim pracowali: switchowa wersja odświeżonego L.A. Noire. Chińczycy odwalili kawał dobrej roboty i choć port miał swoje bolączki to koniec końców był to kawał dobrego kodu. Jeśli więc planowaliście zakup zremasterowanego Dark Souls na Switcha, bo marzy Wam się handheldowe umieranie, to możecie spać spokojnie - będzie dobrze.

Dark Souls: Remastered zadebutuje na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch już 25 maja tego roku.

Dark Souls: Remastered na Switcha zrobią Chińczycy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?