Informacje

2K potwierdza zwolenienia w Hangar 13, studia odpowiedzialnego za grę Mafia III

... Katarzyna Dąbkowska

Szczegółów odnośnie zwolnień nie podano. Nie wiadomo również, ilu pracowników otrzymało zwolnienia.

2K potwierdza zwolenienia w Hangar 13, studia odpowiedzialnego za grę Mafia III - obrazek 1

Hangar 13, studio stojące między innymi za gra Mafia III, nie ma zbyt wiele szczęścia. Serwis Kotaku dotarł do wiadomości, z których wynikało, że w firmie dochodzi do zwolnień. 2K potwierdziło informację w wiadomości wysłanej do serwisu. Możemy w niej przeczytać:

2K może potwierdzić, że w Hangar 13 doszło do redukcji personelu w celu zapewnienia odpowiedniego dostosowania zasobów studia do długoterminowych planów rozwoju. Redukcja personelu nie wpłynie na zdolność firmy 2K do tworzenia i dostarczania produktów, które są obecnie w fazie rozwoju. Nigdy nie traktujemy tych kwestii w sposób lekki i współpracujemy z pracownikami, których dotyczy problem, aby ich wspierać i zbadać ich potencjalne możliwości w całej naszej organizacji.

Nie podano do wiadomości, ile dokładnie pracowników straci swoją posadę. W 2016 roku w firmie pracowało łącznie 160 osób. Kotaku donosi, że ostatnio Hangar 13 pracowało nad niezapowiedzianym jeszcze projektem. Możliwe więc, iż okazał się on niewystarczająco interesujący.

2K potwierdza zwolenienia w Hangar 13, studia odpowiedzialnego za grę Mafia III - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?