Suren Cormudian - autor "Wędrowca", najnowszej powieści w Uniwersum Metro 2033, odwiedzi Polskę

gram.pl
2018/02/15 14:26
0
0

Z Surenem Cormudianem będzie można spotkać się 21 lutego o godzinie 18:00 w warszawskim Empiku (Empik Junior).

Suren Cormudian - autor

Dziś na półki księgarń trafiła najnowsza powieść z Uniwersum Metro 2033 - Wędrowiec. W związku z premierą, autor książki, Suren Cormudian, odwiedzi Polskę. Fani będą mogli spotkać się z nim 21 lutego o godzinie 18:00 w warszawskim Empiku (Empik Junior), gdzie nadarzy się świetna okazja, by z nim porozmawiać, zdobyć autograf i zrobić pamiątkowe zdjęcie.

GramTV przedstawia:

Wędrowiec został napisany dla społeczności portalu metro2033.ru w 2010 roku i tak przypadł fanom do gustu, że wkrótce książka została wydana na papierze. Historia skupia się na Siergieju, profesjonalnym, samotnym stalkerze, specjalizującym się w zdobywaniu książek, który po jednej z ciężkich wypraw wraca na stację Tulską i zostaje wciągnięty w konflikt między dwoma tajemniczymi przeciwnikami. Powieść została napisana w taki sposób, że mogą po nią sięgnąć także osoby, które nie znają jeszcze świata Metro 2033.

Przypominamy także, że do każdego egzemplarza Wędrowca dodawane jest papierowe, 60-stronicowe wydanie opowiadania Koniec drogi Dmitrija Glukhovsky'ego.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!