Informacje

Metro: Exodus wypadkową doświadczeń 4A Games. Zobacz nowe screeny

...

Metro: Exodus jest okładkowym tematem marcowego Game Informera. Magazyn na zachętę prezentuje kilka wypowiedzi twórców i nowe screeny z gry.

Metro: Exodus wypadkową doświadczeń 4A Games. Zobacz nowe screeny - obrazek 1

- W przypadku Metro ludzie ciągle proszą nas: "dajcie nam więcej wolności, dajcie nam więcej swobody". No to bierzcie ją - mówi Andriej Prochorow, dyrektor kreatywny Metro: Exodus. - Ta gra stanowi połączenie doświadczeń zebranych na przestrzeni ostatnich 15 lat. W Stalkerze mieliśmy otwarty świat, natomiast seria Metro była dotąd bardzo liniowa - zauważa producent wykonawczy Jon Bloch.

- Trudno było znaleźć balans, ale to nadal Metro - zapewnia Prochorow. Bloch podkreśla, że tym razem krajobrazy będą bardziej zróżnicowana. W poprzednich częściach mieliśmy do czynienia z zimową aurą w postapokaliptycznym świecie, tym razem doświadczymy też innych scenerii. - Każda kolejna lokacja jest zupełnie inna. Włożyliśmy w to mnóstwo pracy - przyznaje dyrektor kreatywny Metro: Exodus.

Game Informer wypuścił też kolekcję nowych screenów z produkcji 4A Games. W nowym numerze magazynu należy się natomiast spodziewać mnóstwa nowych informacji na temat Metro: Exodus.

Metro: Exodus wypadkową doświadczeń 4A Games. Zobacz nowe screeny - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?