Informacje

Surviving Mars - nowa gra twórców Tropico z datą premiery

... Małgorzata Trzyna

Ludzkość poszukująca nowego domu, z dala od Ziemi, znajduje miejsce do życia na Marsie - ale musi uporać się z licznymi trudnościami.

Paradox Interactive i Haemimont Games ogłosili niedawno, że Surviving Mars ukaże się wiosną 2018. Wygląda na to, że wiosna w tym roku przyjdzie wcześniej: gra będzie dostępna już 15 marca.

W Surviving Mars gracze będą musieli spróbować skolonizować Marsa, zaczynając zupełnie od podstaw - czyli wysłania pierwszych łazików i zrzutów z zaopatrzeniem oraz zbudowania odpowiednich miejsc do zamieszkania dla pierwszych kolonistów. Każdy kolonista będzie miał znaczenie dla powodzenia misji. Ludzie będą musieli uporać się z takimi problemami, jak nieprzyjazne środowisko i niewielka dostępność zasobów. Każdy sukces będzie jednak wiązać się z możliwością dalszego rozwoju, aż do momentu, w którym społeczność będzie dynamicznie się rozwijać i pojawią się nowe pokolenia, które nigdy nie widziały Ziemi.

Gra w wersji na PS4 Pro i Xboksa One pozwoli cieszyć się rozdzielczością 4K. Z kolei gracze, którzy wybiorą wersję PC, będą mogli od samego początku cieszyć się wsparciem dla modów oraz odpowiednimi narzędziami i już na starcie otrzymają modyfikacje przygotowane przez najbardziej utalentowanych twórców.

Surviving Mars - nowa gra twórców Tropico z datą premiery - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?