Informacje

Chuchel - nowa gra twórców Botaniculi z datą premiery

... Małgorzata Trzyna

Możemy już zaznaczyć konkretny dzień w kalendarzu - 7 marca 2018 i uprzyjemnić sobie czekanie oglądaniem nowego trailera.

Twórcy Machinarium, Botanicula i Samorost ogłosili datę premiery Chuchel - 7 marca 2018. Z tej okazji przygotowali także nowy, króciutki trailer, pokazujący rozbrykanego bohatera, który ulega zabawnemu wypadkowi, jest poszturchiwany, uderzany, rażony laserem... A to wszystko znosi dla bardzo cennego skarbu, czyli wisienki, na którą poluje też jego rywal, Kekel. Jedno jest pewne - w grze będzie mnóstwo okazji do śmiechu, a radosna, dzika muzyka kapeli DVA rozbawi nawet największych ponuraków. Poza nabijaniem się z pociesznego stworka, będziemy rozwiązywać rozmaite, oryginalne łamigłówki i zmierzymy się z różnymi wyzwaniami, przechodząc przez etapy inspirowane klasycznymi grami wideo i wchodząc w interakcje z ciekawymi postaciami.

Chuchel zostało zapowiedziane jeszcze w 2016 roku. Pierwszy trailer zaprezentowano w październiku, pokazując, jak problematyczne będzie zdobycie małej wisienki.

Chuchel - nowa gra twórców Botaniculi z datą premiery - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?