Informacje

NVIDIA GeForce 390.77 WHQL – sterowniki dostępne do pobrania

...

Dodano wsparcie dla Kingdom Come: Deliverance i Metal Gear Survive.

NVIDIA GeForce 390.77 WHQL – sterowniki dostępne do pobrania  - obrazek 1
Kingdom Come: Deliverance

NVIDIA GeForce 390.65 WHQL to nowe nowe sterowniki do kart graficznych firmy NVIDIA. Są one adresowane przede wszystkim do graczy czekających na premierę Kingdom Come: Deliverance (13 lutego) i Metal Gear Survive (20 lutego), gdyż oferują wsparcie dla wspomnianych produkcji.

NVIDIA poinformowała, że sterowniki optymalizują działanie War Thunder i Black Desert Online, czyli gier dostępnych na rynku już od jakiegoś czasu.

Na tym jednak nie koniec, bo dzięki NVIDIA GeForce 390.65 WHQL otrzymaliśmy wsparcie lub aktualizację profili SLI w DIRT 4, Hot Lava, Metal Gear Survive i Ode. Ponadto dodano/zaktualizowano profile 3D Vision dla FIFI, Kingdom Come: Deliverace oraz Metal Gear Survive.

Oprócz tego sterowniki likwidują błędy w niektórych produkcjach, jak np. DiRT 4 uruchamianego przy wykorzystaniu SLI czy Neverwinter Nights, gdzie można było doświadczyć usterek graficznych.

NVIDIA GeForce 390.77 WHQL – sterowniki dostępne do pobrania  - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?