News

Civilization VI: Rise and Fall – zaprezentowano Szkocję

LM, 27.01.2018 13:48 0

Rozszerzenie zadebiutuje 8 lutego.

Studio Firaxis Games podzieliło się prezentacją kolejnej nacji, która wraz z premierą dodatku Rise and Fall pojawi się w grze Civilization VI. Tym razem możemy rzucić okiem na Szkocję, na której czele stanie Robert I Bruce. Podobnie jak w przypadku poprzednich materiałów promocyjnych, na załączonym wideo zaprezentowano specjalne umiejętności nacji i jej przywódcy, a także premie i bonusy przypisane do unikalnych dla nacji struktur i jednostek, których odpowiednie wykorzystanie doprowadzi nas do obranego wcześniej sposobu na wygranie scenariusza.

Rozszerzenie Rise and Fall wprowadzi do gry zarówno nowe nacje i przywódców, jak i pozwoli nam rozegrać scenariusz wybranymi nacjami z podstawki dzięki nowym alternatywnym liderom. Obok tego pojawi się masa zmian w mechanice rozgrywki, a o naszych wrażeniach po ograniu rozszerzenia przedpremierowo możecie poczytać tutaj.

Civilization VI dostępne jest na PC i wybranych iPadach.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.