Informacje

PUBG na Xboksie One ma już cztery miliony graczy

...

Mylił się ten, kto powątpiewał, że PlayerUnknown's Battlegrounds okaże się sukcesem poza pecetami. Microsoft pochwalił się wynikiem sprzedaży gry.

PUBG na Xboksie One ma już cztery miliony graczy - obrazek 1

Społeczność graczy w PlayerUnknown's Battlegrounds na Xboksie One wzrosła do czterech milionów osób - dumnie poinformował Microsoft. "Jesteśmy zachwyceni widząc jak społeczność wciąż rośnie i inspiruje nas wszechobecny entuzjazm względem gry. Dzięki Waszym ciągłym odzewom będziemy ewoluować PUBG i tworzyć najlepsze doznania dla xboksowych graczy" - zapewnił w oficjalnym komunikacie gigant z Redmond.

Aby uczcić wspomniane osiągnięcie Microsoft rozda wszystkim graczom, którzy stworzą swoją postać przed 31 stycznia, po 30 tys. Battle Points, czyli wirtualnej waluty. Można ją spożytkować na zakup skrzyń z zawartością. Co warto podkreślić, ta wprowadza jedynie kosmetyczne zmiany w rozgrywce i nie wpływa na faktyczną siłę bohatera.

PUBG jest dostępne na Xboksie One w ramach programu Xbox Game Preview. Pod koniec ubiegłego roku twórcy informowali, że gra dotarła do 30 milionów odbiorców.

PUBG na Xboksie One ma już cztery miliony graczy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?