Informacje

Anthem: BioWare zastanawia się nad wsparciem dla API

... Małgorzata Trzyna

Twórcy zapewniają również, że system walki jest w dobrych rękach.

Anthem: BioWare zastanawia się nad wsparciem dla API - obrazek 1

Na sub-Reddicie dotyczącym gry Anthem jeden z użytkowników zasugerował, by w grze wykorzystano API do zarządzania przedmiotami i wyposażeniem, by gracze mogli bawić się nimi bez konieczności dostępu do gry. Na post odpowiedział Brennon Holmes z BioWare, potwierdzając, że zespół jest "naprawdę zainteresowany tym pomysłem":

- Osobiście dużo bawiłem się z API od Riot i byłem naprawdę pod wrażeniem, co społeczność zrobiła z API Destiny... Bardzo chętnie zobaczę, co wy będziecie w stanie osiągnąć, jeśli w Anthem będzie wsparcie dla API!

W innym wątku pojawiło się z kolei pytanie o system walki i porównanie go z rozwiązaniami z serii Mass Effect. Holmes zapewnił jednak, że nie ma powodów do obaw:

- Nasz główny projektant rozgrywki (Chris King) ma mnóstwo doświadczenia, jeśli chodzi o projektowanie walk i zapewnienie odpowiednich wrażeń. Sądzę, że jesteśmy w dobrych rękach.

Anthem ma ukazać się pod koniec 2018 roku na PS4, Xboksie One i PC. Więcej o grze (kampanii, postaciach itp.) znajdziecie w naszym poprzednim wpisie.

Anthem: BioWare zastanawia się nad wsparciem dla API - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?