Dowiedz się jak tworzyć mody do Sudden Strike 4

LM
2018/01/15 13:24
0
0

Twórcy przygotowali krótki materiał instruktażowy z podstawami obsługi narzędzia Sudden Strike 4 Editor.

Trzeba przyznać, że silna społeczność modderów skoncentrowana wokół jakiegoś tytułu niejednokrotnie mogła przedłużyć żywotność gry, nawet jeśli przygotowana przez twórców zawartość nie była szczególnie angażująca. Z podobnego założenia wychodzi wydawca gry Sudden Strike 4 – firma Kalypso Media – który na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube udostępnił pierwszy z serii filmów instruktażowych dotyczących tworzenia modyfikacji do najnowszej odsłony serii drugowojennych RTS-ów. Na załączonym materiale poznacie podstawy obsługi narzędzia Sudden Strike 4 Editor, które przybliży projektant gry Denisz Polgar. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem i jednocześnie na kanał Kalypso Media, gdzie w najbliższym czasie powinny pojawić się kolejne odcinki tutoriala.

Sudden Strike 4 zadebiutowało w sierpniu ubiegłego roku na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4. Za opracowanie gry odpowiada studio Kite Games.

GramTV przedstawia:

Przy okazji wszystkich zainteresowanych modyfikacjami do pecetowych gier zapraszamy do śledzenia dwóch cykli artykułów na gram.pl poświęconych temu zagadnieniu – Gry wiecznie modne i Co w modach piszczy.

Dowiedz się jak tworzyć mody do Sudden Strike 4

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!