Informacje

Dark Souls: Remastered dostępne za połowę ceny dla posiadaczy oryginału na PC [aktualizacja]

... LM

Przy okazji Bandai Namco ujawniło garść szczegółów dotyczących oprawy wizualnej gry na PC i konsolach.(aktualizacja - nie będzie zniżki).

AKTUALIZACJA: Redakcja serwisu PC Gamer skontaktowała się z firmą Bandai Namco w sprawie ewentualnych obniżek i okazuje się, że zdaniem przedstawiciela wydawcy ten nie planuje żadnych obniżek dla osób, które posiadają oryginał na jakiejkolwiek z docelowych platform.

Dark Souls: Remastered dostępne za połowę ceny dla posiadaczy oryginału na PC [aktualizacja] - obrazek 1

Nie da się ukryć, że wczorajszy dzień należał do fanów mrocznej serii od studia FromSoftware – najpierw w sieci pojawiały się plotki dotyczące zremasterowanej pierwszej odsłony Dark Souls, a potem wydawca gry – firma Bandai Namcooficjalnie zapowiedziała odświeżoną wersję produkcji. Jeśli zastanawialiście się, czy jako posiadacze oryginalnej wersji gry możecie liczyć na darmowy upgrade, to mamy dla Was ważną wiadomość. Według oficjalnej strony Dark Souls: Remastered na Steam, dla wszystkich posiadaczy oryginału obowiązuje 50% zniżki na zakup odświeżonej edycji. Nie jest to co prawda darmowy upgrade, ale lepsze to, niż nic.

Dodatkowo Bandai Namco sprostowało wcześniejsze doniesienia związane z jakością oprawy wizualnej na konsolach PlayStation 4. Zgodnie z najnowszym komunikatem tytuł zaoferuje przeskalowaną w górę rozdzielczość 4K, ale nie mamy co liczyć na oświetlenie HDR. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że pecetowa wersja gry będzie zawierać nieskompresowane tekstury w rozdzielczości 2K. Jak wcześniej wspomniano, pecetowcy mogą liczyć na grę w natywnym 4K przy 60 FPS.

Dark Souls: Remastered ukaże się na komputerach osobistych i konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 oraz Xbox One już 25 maja.

Dark Souls: Remastered dostępne za połowę ceny dla posiadaczy oryginału na PC [aktualizacja] - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?