Informacje

Darmowy weekend z Halo 5: Guardians

... Katarzyna Dąbkowska

Od dziś do poniedziałku możecie grać za darmo.

Darmowy weekend z Halo 5: Guardians - obrazek 1

Nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Halo 5: Guardians? W takim razie Microsoft przygotował coś dla Was. Już teraz możecie pobrać grę za darmo na swojego Xboksa One i bawić się nią bez ograniczeń do godziny 8:00 w poniedziałek, 15 stycznia.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie jedyne co musicie posiadać (poza konsolą Xbox One) to subskrypcja Xbox Live Gold. Microsoft nie ma zamiaru Was w żaden sposób ograniczać - będzie mogli przejść kampanię fabularną samemu lub z trójką znajomych w trybie sieciowej kooperacji, a także wskoczyć do multiplayer. Warto też pamiętać, że Halo 5: Guardians w pełni wspiera Xboksa One X, więc jeśli posiadacie najnowszy sprzęt od ekipy z Redmond oraz odpowiedni telewizor, to zagracie w ostrym jak brzytwa 4K.

Jeśli gra Wam się spodoba, to podczas tego darmowego weekendu będziecie ją mogli kupić cyfrowo 20% taniej. Wszystkie zdobyte osiągnięcia i zapisane dane przeniosą się do pełnej wersji. Jeśli więc nie zdążycie przejść Halo 5: Guardians, to spokojnie będziecie mogli kontynuować swoją przygodę później.

Darmowy weekend z Halo 5: Guardians - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?