Informacje

FIFA 18 TOTY - Robert Lewandowski wśród nominowanych do najlepszych piłkarzy

... Katarzyna Dąbkowska

Wyniki głosowania poznamy już za kilka dni.

FIFA 18 TOTY - Robert Lewandowski wśród nominowanych do najlepszych piłkarzy - obrazek 1

EA ujawniło nazwiska piłkarzy, którzy zostali nominowani do FIFA 18 Team of the Year. Jest to, jak sama nazwa wskazuje, drużyna roku tworzona w ramach Ultimate Team we wspomnianej grze Electronic Arts. Na liście jest wiele ciekawych nazwisk, ale dla nas najważniejsze jest jedno – pojawił się na niej dobrze nam znany zawodnik Bayernu Monachium – Robert Lewandowski.

Na czym polega głosowanie? Ekipa EA Sports nominuje 55 zawodników, spośród których wyłoniona zostanie „jedenastka” najlepszych piłkarzy tego roku. Zespół będzie składał się z trzech napastników, trzech pomocników, czterech obrońców i jednego bramkarza w formacji 4-3-3. Samo głosowanie na ostateczną "jedenastkę" przebiega natomiast zupełnie inaczej. Przygotowany został specjalnie dobrany zespół ekspertów (dziennikarzy, sportowców i członków społeczności EA Sports). Te głosy będą składały się na 60% wyniku. Z kolei pozostałe 40% będzie leżało po stronie EA Sports.

Głosowanie będzie trwało krótko, bo jedynie do 12 stycznia. Listę zwycięzców poznamy już 15 stycznia. Warto wspomnieć, że wśród nominowanych, oprócz Roberta Lewandowskiego, są jeszcze między innymi Ronaldo, Messi czy Neymar.

FIFA 18 TOTY - Robert Lewandowski wśród nominowanych do najlepszych piłkarzy - obrazek 2

Najnowsze
Lubisz nas?