Informacje

Fade to Silence na 5-minutowym fragmencie rozgrywki

... Małgorzata Trzyna

Mroźna zima i potwory nie z tego świata.

IGN przygotowało wideo prezentujące 5-minutowy fragment rozgrywki z survivalowego Fade to Silence, które już jutro zadebiutuje na Steam w Early Access. Pierwszy trailer mieliśmy okazję zobaczyć kilka dni temu, gdy gra została zapowiedziana na TGA 2017.

W Fade to Silence wcielamy się w obdarzonego zdolnościami przywódczymi Asha, dręczonego jednak przez koszmary. Naszym zadaniem jest spróbować przetrwać na zamarzniętym pustkowiu. Będziemy potrzebowali schronienia, ale jego zbudowanie będzie wymagało od nas podejmowania ryzyka i wypraw poza obóz w poszukiwaniu materiałów, w dokuczliwym mrozie. Najgorsze będą jednak zamiecie - wyjście z nich cało będzie wymagać nie tylko umiejętności, ale też szczęścia. Sztuka będzie więc polegać na umiejętnym odczytywaniu sygnałów pogodowych i podejmowaniu właściwych decyzji o poszukaniu schronienia lub powrocie do domu. Ślady pozostawiane na śniegu zarówno przez postać gracza, jak i NPC czy zwierzęta i potwory podpowiedzą nam, gdzie najlepiej polować, a które obszary są szczególnie niebezpieczne.

W Fade to Silence w Early Access będziemy mogli budować schronienie, ulepszać je i bronić, ratować innych ocalałych i werbować sojuszników do drużyny, zarządzać zasobami i walczyć z rozmaitymi potwornościami. Mapa w grze będzie mierzyć ok. 10 kilometrów kwadratowych.

Fade to Silence na 5-minutowym fragmencie rozgrywki - obrazek 1

Najnowsze
Lubisz nas?