Informacje

W Dreams nowy poziom stworzysz w mniej niż 10 minut. Zobacz wideo

...

Coraz więcej wiadomo o Dreams, nowej grze twórców LittleBigPlanet. W najnowszych materiałach wideo pokazują m.in. jak łatwo jest tworzyć poziomy.

W Dreams nowy poziom stworzysz w mniej niż 10 minut. Zobacz wideo - obrazek 1

Dreams będzie kolejną grą Media Molecule, w której gracze będą mogli wykazać się własną kreatywnością i zrealizować swoje fantazje. Jednym z motywów przewodnich jest tworzenie światów - czynność to z pozoru skomplikowana, ale w najnowszych materiałach wideo przedstawiciele studia przekonują, że każdemu powinno przyjść to z łatwością. Poziom przy odrobinie wprawy można skonstruować w mniej niż 10 minut.

W pozostałych filmach pracownicy Media Molecule skupiają się na omówieniu trybu fabularnego i odpowiedzeniu na pytanie, czym tak w ogóle jest Dreams. Z wcześniejszych zapewnień wynika, że produkcja ma zaoferować znacznie większą głębię niż LittleBigPlanet, czyli tytuł, który pozwolił ekipie wypłynąć na szerokie wody.

W Dreams nowy poziom stworzysz w mniej niż 10 minut. Zobacz wideo - obrazek 2

Najnowsze

Warface - szybki sukces na PS4

0
Patryk Purczyński

W ubiegłym tygodniu strzelanka Warface stała się dostępna na PS4. Mimo, że gra ma już swoje lata, nie umknęła uwadze właścicieli konsoli Sony.

Czytaj dalej 
Lubisz nas?