Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

TGA 2017: w A Way Out partner zagra za darmo; zobacz nowy trailer

Patryk Purczyński
2017/12/08 05:21

Z niecodzienną inicjatywą wyszło Electronic Arts i Hazelight. Kooperacyjną grę A Way Out będzie musiał zakupić tylko jeden z dwóch graczy.

TGA 2017: w A Way Out partner zagra za darmo; zobacz nowy trailer

Josef Fares skradł show podczas The Game Awards frywolnym wywiadem, który przeprowadzał z nim prowadzący galę Geoff Keighley, ale finalnie okazało się, że twórca A Way Out przyjechał na to wydarzenie z barzo ważnym ogłoszeniem. Najnowsza produkcja jego studia Hazelight, przeznaczona wyłącznie do zabawy w kooperacji, pozwoli na dołączenie do rozgrywki nawet osobom, które jej nie zakupiły.

W praktyce wyglądać to będzie tak, że jeden z graczy musi zakupić A Way Out, a drugi może grać wspólnie z nim korzystając z darmowego dostępu. W ten sposób Hazelight i Electronic Arts chcą sprawić, by tytuł był dostępny w sieciowej kooperacji na takich samych zasadach jak w przypadku znajomych siedzących z padami na jednej kanapie. Są jednak dodatkowe obostrzenia: obaj użytkownicy muszą grać na tej samej platformie, a w przypadku PS4 i XOne, obaj muszą mieć wykupioną subskrypcję PlayStation Plus i Xbox Live Gold.

Poniżej prezentujemy nowy trailer A Way Out zaprezentowany podczas The Game Awards 2017. Materiał wyjawia też datę premiery: 23 marca 2018.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!